Płatności i dostawy

Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki były wysyłane jak najszybciej, jednak całkowity czas dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności, sposobu dostawy i dostępności produktu. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów oferujemy następujące formy płatności:

  • płatność przelewem na rachunek bankowy – realizacją zamówienia, po skorzystaniu z tej formy płatności, zajmujemy się po zaksięgowaniu wpłaty na nasz rachunek bankowy, którego numer prezentujemy poniżej:

    mBank: 57 1140 2004 0000 3102 7952 2830
    Ekotech – Plast Krystian Fila, Kłoda 131 D,  64-130 Kłoda
    w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

  • płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – pieniądze, po wybraniu jednej z powyższych metod, otrzymujemy już w ciągu kilku minut.

Dostawa kurierska

Podstawową formą dostarczania zamówień jest przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy DPD. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego w godzinach pracy, aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie firmy kurierskiej podając nr przesyłki.

  • koszt przesyłki kurierskiej, niezależnie od wagi, wynosi 9,90zł

Uwaga! Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera. Jeśli zostaną stwierdzone braki towaru lub uszkodzenia w zamówieniu należy sporządzić protokół reklamacyjny.

Paczkomaty Inpost

Zamówienia wysyłamy także za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Czas dostarczenia to z reguły 1-2 dni. Aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie twoj.inpost.pl.

  • przesyłka do paczkomatu, niezależnie od gabarytu, wynosi tylko 9,90zł

Uwaga! W szczególnych wypadkach, ze względu na czas realizacji, wielkość paczki lub dużą wartość zamówienia zastrzegamy sobie prawo do zmiany formy dostawy do paczkomatu na ubezpieczoną przesyłkę kurierską bez dodatkowych kosztów